Buna ziua, sper ca tot ce scriu aici cineva va citi si va lua atitudine asa cum fac si eu acum, sint asistenta medicala si am revenit cu familia dupa 12 ani fiind peste hotare si reintorcindu-ma acasa pentru ca credeam ca daca trebuie sa schimbam ceva in tară...
